فروشگاه تجهيزات شبكه فروشگاه تجهيزات شبكه .

فروشگاه تجهيزات شبكه

رك ايستاده

رك ايستاده شبكه محفظه اي فلزي است كه تجهيزاتي مانند سرور، سوييچ شبكه، پچ پنل و ساير قطعات ركمونت (قالب نصب در رك) در آن قرار مي‌گيرد. متمركز شدن تجهيزات شبكه ويژگي هاي بسياري را با خود به همراه دارد كه مي‌توان به مديريت آسان، دسترسي راحت تر به تجهيزات و محافظت از تجهيزات در برابر عوامل محيطي اشاره كرد. رك ها با توجه به نوع كاربرد و شيوه نصب به رك ديواري و رك ايستاده و رك تقسيم بندي مي‌شوند. همچنين رك از لحاظ ارتفاع (تعداد تجهيزات قابل نصب) به رك 47 يونيت، رك 42 يونيت و … تقسيم مي‌شود. رك ايستاده محفظه اي فلزي براي تجهيزات شبكه است كه به صورت ايستاده مورد استفاده قرار ميگيرد.

در بازار ايران رك هاي شبكه ايراني بيشترين فروش را دارند و كمتر از رك هاي خارجي استفاده مي‌شود. از جمله رك هاي ساخت ايران مي‌توان به رك اچ پي آسيا (HPA)، رك HPI، رك پايا سيستم و … اشاره كرد. شركت هاي ايراني توانسته اند به كيفيت محصولات رده اول بازار بسيار نزديك شوند و محصولاتي در خور توجه را توليد كنند.

راهنماي خريد آنلاين رك ايستاده

با كليك بر روي هر رك مي‌توانيد مشخصات كامل، نقد و بررسي تخصصي و نظرات كاربران در مورد آن‌ها را مشاهده كنيد. پس از انتخاب محصولات مورد نياز، بر روي گزينه “افزودن به سبد خريد” كليك كنيد. پس از تكميل سبد خريد خود، بر روي گزينه “اقدام به پرداخت” كليك كرده و مراحل پرداخت را انجام دهيد تا درخواست شما براي بخش فروش، انبارداري و سپس ارسال كالا فرستاده شود. محصولات خريداري شده شما در كمترين زمان ممكن، توسط همكاران ما به آدرس شما ارسال خواهد شد.

ساير محصولات وستا

رك ديواري   سوئيچ poe    

آداپتور فيبر نوري


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۸:۳۲ توسط:وستا موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :